Máte otázku? Zavolejte nám po-pá (8-18h) na 775 30 80 20

Otázky a odpovědi

Často kladené otázky

Minisklad si pronajmete přes náš web přes náš rezervační portál. Zde si vyberete velikost jednotky, vyplníte vaše informace a nahrajete potřebné dokumenty (občanský průkaz/pas) a také si vyberete váš přístupový kód do areálu. Platba probíhá platební kartou přes platební bránu. Poté vám pošleme email s potvrzením a informacemi, kdy bude vaše jednotka připravena k nastěhování.

Při vyplňování údajů u pronájmu si vyberete vlastní přístupový kód. Tento kód vám umožní vstup do areálu (i výstup) přes klávesnici u brány do areálu – stačí vyťukat váš kód. Přes den, v noci, po celý rok. V areálu si najdete číslo vašeho kontejneru a po uložení nebo vyzvednutí vašich věcí si kontejner zamknete vlastním visacím zámkem a to podle instrukcí, které vám při pronájmu pošleme.

Potřebujete:

  • Funkční platební kartu s možností platby přes internet
  • Zvolit vlastní kód pro vstup do areálu
  • Platný občanský průkaz nebo cestovní pas. U firmy je to rovněž doklad zástupce firmy podle OR. Tyto dokumenty jsou pouze pro účely nájmu podle VOP.
  • Vlastní visací zámek z kalené oceli s odolností HARDENED.

Můžete si u nás koupit kvalitní, počasí vzdorný zámek, stačí si vybrat při pronájmu v rezervačním systému..

a) U platby dopředu se minisklad rezervuje přes telefon nebo emailem. Minisklad budete mít k dispozici až po uhrazení tohoto nájmu přes bankovní převod.

b) V případě měsíčního nájmu – minisklad můžete pronajmout přes telefon nebo email – ale silně doporučujeme využít náš rezervační systém kde si jednoduše zadáte vaše fakturační a platební informace. Je to velmi jednoduché, ale kdybyste si i tak nevěděli rady nebo jste narazili na problém, tak nám zavolat můžete od Po-Pá, 9-17h na tel. 775 30 80 20.

 

Kontejner si můžete pronajmout od 1 měsíce až dlouhodobě.

Pokud víte, že ho budete potřebovat například na rok, tak velmi doporučujeme zaplatit rok dopředu a využít tak slevy. Nechcete platit rok dopředu? Nevadí. Pokud si zvolíte měsíční platební cyklus, tak vám každý měsíc automaticky strhneme z karty váš měsíční nájem.

Samozřejmě lze v průběhu pronajmu změnit jiný platební cyklus, zeptejte se nás.

Podívejte se na velikosti, které nabízíme, na stránce Velikosti. Pokud i tak si nejste jistí, tak nám můžete zavolat na 775 30 80 20 a domluvit si s námi schůzku. Ukážeme vám velikosti, které jsou k dispozici a pomůžeme vám vybrat.

Samozřejmě můžete, pokud budou takové velikosti volné. Stačí nám dát vědět a pomůžeme vám.

Při rezervaci si zkuste zvolit jiné datum začátku nájmu (pokud jste flexibilní) a zkusit, zda se požadovaná velikost neuvolní. Také nám můžete nám zavolat od Po-Pá, 9-18h na tel. 775 30 80 20 a můžeme se podívat na společné řešení.

Přístup do vašeho miniskladu máte pouze vy. Pokud budete chtít, tak můžete dát klíč od zámku a váš stupní kód do areálu dalším osobám, kterým důvěřujete, pokud budete chtít aby měli přístup k vašemu kontejneru. Doporučujeme však nesdílet tyto údaje, neboť při poškození či jiné trestné činnosti zodpovídáte za vaše pozvané osoby vy.

My přístup dovnitř vašeho kontejneru nemáme.

Ano, kontejner a areál jsou velmi dobře zabezpečeny.

Kontejner, neboli vaše jednotka, je zabezpečen visacím zámkem, přes který nemá nikdo jiný přístup. Kontejner je dále zabezpečen dveřním alarmem a napojen na pult centrální ochrany.

Areál je zabezpečen bránou, přes kterou mohou vstoupit do areálu pouze klienti Super Storage. Všechny tyto vstupy na dálku moniturujeme. Dále je areál monitorován kamerami 24/7 a rovněž je na místě hlídač.

Platba probíhá platební kartou (debetní, kreditní) online přes platební bránu online v našem rezervačním systému po rekapitulaci a odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po zvolení platebního cyklu (měsíční, půlroční, roční), se vám na dané bázi budou strhávat platby z karty, a to 4 dny před ukončení tohoto cyklu. Nové platební údaje si můžete nahrát přes Klientský portál.

Používáme jednu z největších platebních brán na světe: Stripe, kterou používá mimojiné Booking.com nebo Amazon.com.

V případě některých akcí se platí převodem. Tato možnost bude brzy možná i kartou.

Ne. Platit můžete jen platební kartou přes tento web.

Ano, bereme si 1x měsíční zálohu (jistotu) při platbě kartou. Jistota je pro případ poškození nebo zmeškání platby nájmu.

Pokud je vše v pořádku při předání kontejneru po ukončení nájmu, zálohu vracíme v plné výši.

Sledujte stránku slevy kde naleznete veškeré informace týkající se aktuálních nabídek.

Slevy jsou časově omezené a mohou se měnit.

Stačí nám napsat 14 dnů před koncem vašeho fakturační období (např. pokud zaplacený měsíc 13.11 – 13.12. a už nebudete chtít pokračovat, tak nejpozději 14 dnů před 13.12. – tj. dáte nám nejpozději vědět do 30.11.).

Připravujeme možnost ukončení nájmu v Klientském portálu.

Můžete nám zavolat od Po-Pá, 9-17h na tel. 775 30 80 20 nebo napsat přes kontaktní formulář na stránce kontakt