Online akce: u skladu M nabízíme první měsíc zdarma!!!!

Stěhování

Stěhování a rekonstrukce

Pronájem miniskladu je ideální při stěhování, nebo při rekonstrukci vašeho bytu či domu. Pronajměte si náš kontejner a uložte si tak bezpečně obsah vaší domácnosti: do XL kontejneru Super Storage se pohodlně vejde i celý třípokojový byt se všemi spotřebiči. Se vstupem do kóje přímo z auta či dodávky a přístupností 24/7 jsme jasná volba pro dočasné uložení.

Pro studenty

Pokud mezi semestry a školním rokem potřebujete uvolnit vaše ubytování, tak nezoufejte. K nám si můžete uložit všechen nábytek, knihy, i oblečení a bezstarostně odjet na prázdniny domů. To vše bez náročného stěhování nebo omezování.
A pokud jsou pro vás naše skladovací kontejnery příliš velké, tak je tu vždy možnost pronajmout si jednotku třeba se svým spolužákem. Díky sdílenému přístupovému kódu do areálu a klíči k visacímu zámku to jde bez problému.

Práce v zahraničí

Jedete dočasně do zahraničí a potřebujete někam uložit nábytek? Využijte skladovací kontejnery Super Storage a uložte si vše co potřebujete k nám. Nemusíte nic rozprodávat, nechávat novým nájemníkům, nebo se stěhovat přes půl Evropy! Pronajměte si kontejner a všechny věci na vás bezpečně počkají.